Loading

wait a moment

Založenie živnosti za 10 minút + LEN za 25 EUR

Založenie živnosti je jednoduché, rýchle a takmer zadarmo. Poradíme vám, aké sú výhody živnosti a ako môžete začať takmer obratom podnikať a to len za poplatok 25 eur, za ktorý si môžete pre svoje podnikanie vybrať až 10 činností.

Vybavíte online za 10 minút a len za 25 eur

Vytvoriť si živnosť je naozaj jednoduché, môžete to spraviť online a ušetriť svoj čas aj peniaze – my odporúčame Firmaren.sk. Pomocou 4 krokov môžete začať podnikať len za 25 EUR, tento poplatok sa nemení s počtom činností. Podnikateľ si môže vybrať v tejto cene až 10 činnosti. Prvým bodom je vytvorenie objednávky. Po kliknutí vás hodí k formuláru, kde si určíte predmet podnikania a ďalšie potrebné informácie. Následne zašlete objednávku. Po vytvorení objednávky obdržíte od spoločnosti email s vyplnenou žiadosťou. Následne ju podpíšete, naskenujete a zašlete späť. Pri občianskom preukaze s čipom, Vám táto povinnosť odpadá.

Založenie živnosti

Potom nasleduje platba online. Po zaplatení poplatku bude vybavená živnosť a podnikať môžete začať na druhý pracovný deň. Živnostenský list vám bude zaslaný do týždňa. Registrácia živnosti je úplná v kompetencii našej spoločnosti. V spolupráci s touto spoločnosťou vám môže ušetriť nielen náklady, ale aj starosti.

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!