Loading

wait a moment

Hľadáte priestory na prenájom? Zverte starosť druhým

Podnikať nie je med lízať, pri troche šťastia si to však môžete predsa len uľahčiť, a to už hneď na začiatku. Hľadáte reprezentatívne priestory, v ktorých bude radosť pracovať a prijímať klientov? Určite si požiadavky a honbu za priestormi na prenájom prenechajte špecialistom.

Hľadáte priestory na prenájom? Zverte starosť druhým
Hľadáte priestory na prenájom? Zverte starosť druhým (Foto: unsplash.com)

Prenajmite si priestory na mieru

Najmä v začiatkoch podnikania každý lieta s hlavou v oblakoch. O to väčšie je potom sklamanie, keď sa vám dlhšiu dobu nedarí nájsť pre vašu podnikateľskú činnosť vhodné priestory. A ako to je s priestormi, ktoré sú na prenájom v Bratislave? Väčšinou tak, že za tie najlepšie si treba priplatiť. Na cene im pridáva množstvo faktorov, napríklad prítomnosť vlastného parkoviska, kamerový systém, vlastná strážna služba, blízkosť centra mesta, zastávok MHD, lokalizácia pri všeobecne známych budovách, ale aj perfektne udržiavaný stav či okolie budovy. Čo z toho zaujalo vás? Či ste nároční, alebo sa uspokojíte aj s málom, aj v Bratislave si prídete na svoje. Možno stavíte na referencie druhých, možno si priestor snov nájdete na vlastnú päsť. Dajte si však pozor na podmienky nájomnej zmluvy, pretože špekulanti na vás radi zarobia. Práve preto je dobré mať pri hľadaní priestorov na prenájom po boku niekoho, kto sa vyzná a vie posúdiť pomer kvality a ceny, príp. dokáže s majiteľom dohodnúť lepšie podmienky nájmu. Títo špecialisti dohliadnu na to, aby vám všetko vyšlo maximálne v ústrety.

Priestory na prenájom na rôzne účely

Vždy nemusí ísť len o kanceláriu, niekto hľadá priestory, ktoré by mu slúžili napr. ako sklad dokumentov alebo výrobkov, ktoré si nevyžadujú špeciálne podmienky. Možno zháňate miesto, ktoré by vám slúžilo na stretávanie sa s klientmi, napr. pri podpisovaní zmlúv či dohadovaní spolupráce, príp. na prezentačné či školiace účely. Mnohí podnikajú z domu, no z času na čas sa zídu so svojimi podriadenými, aby dohodli ďalší pracovný postup. Priestory na prenájom na rôzne účely ľahko nájdete na stránke www.volnekancelarie.sk. Stačí bližšie špecifikovať časť Bratislavy, rozlohu priestorov a zobrazí sa vám bohatá ponuka priestorov na prenájom. Orientovať sa môžete aj pomocou prehľadnej mapky. Ak však máte pred hľadaním priestorov predsa len rešpekt, odborníci z Voľných kancelárií vám radi pomôžu, a ešte sa vám aj postarajú o dobré podmienky zmluvy. Šetríte teda dvojnásobne – čas aj peniaze. Dokonca sú ochotní vám navrhnúť kanceláriu na mieru a pomôcť pri optimalizácii nákladov na prevádzku priestorov.

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!