Loading

wait a moment

Prenájom kancelárskych priestorov: Vieme, aké kritériá by ste nemali podceniť

Zadali ste do vyhľadávača kľúčové spojenie „prenájom kancelárskych priestorov Bratislava“? Určite vám „vyskočili“ desiatky ponúk, no ako pri všetkom, nie všetky ponuky sú vyhovujúce. Na čo by ste si pri výbere priestorov pre vaše podnikanie, mali dať pozor?

Prenájom kancelárskych priestorov: Vieme, aké kritériá by ste nemali podceniť
Prenájom kancelárskych priestorov: Vieme, aké kritériá by ste nemali podceniť (Foto: PR)

Rozhodujúcimi hľadiskami pre výber kancelárie sú cena a kvalita priestoru, v neposlednom rade aj dobrá dopravná dostupnosť. Pre menšie firmy, ktoré chcú ušetriť na výdavkoch za prenájom kancelárií, vybrať si office priestor od priameho majiteľa, je tou najlepšou voľbou.

Iné kritéria majú veľkofirmy, iné malé firmy

Firmy, ktoré sú na trhu desiatky rokov a disponujú patričným kapitálom, nemusia riešiť úsporu, skôr sa snažia pre svojich ľudí nájsť zaujímavé miesto, ktoré zvýši efektivitu tímu. Pokojne aj veľkoryso riešené kancelárske priestory, ktoré poskytujú dostatok miesta. Patríte medzi firmy, ktoré s podnikaním začínajú? Bude pre vás vhodné nájsť si menšie kancelárie v budove, kde si môžete prípadne neskôr prenajať aj ďalšie miestnosti. Ak chcete výrazne ušetriť, docieliť sa to dá zdieľaním kancelárskych priestorov s ďalšími spriatelenými firmami. Obvykle platí, že väčšie kancelárie majú nižšiu sadzbu prenájmu na meter štvorcový, nakoľko je po nich menší dopyt ako po malých kancelárskych priestoroch. Schválne, zadajte si „prenájom kancelárií Bratislava“ a porovnajte ceny priestorov na prenájom, uvidíte sami, čo sa vám z daných možností najviac oplatí.

„Prenájom kancelárie Bratislava“ – ako nájsť to pravé?

Pri výbere nehnuteľnosti myslite tiež na seba a svojich zamestnancov. Snažte sa nájsť priestory, pri ktorých je priestranné parkovisko. Vezmite do úvahy dopravné zápchy – keď sa k nehnuteľnosti dostanete len cez rušnú ulicu, ktorá býva upchatá, môže to byť problém. Nezabudnite ani na to, že niektorí zamestnanci budú jazdiť mestskou hromadnou dopravou, umiestnenie firmy v dosahu zastávky býva výhodou, no pokojne môže byť umiestnená aj ďalej od budúceho sídla firmy. Kým mnohé spoločnosti v zahraničí často na prenájom využívajú neobvyklé priestory – napríklad domčeky z OSB dosiek, dopravné kontajnery alebo loftové byty, u nás sa stále majitelia firiem prikláňajú k istote. Je však možné, že tento obľúbený trend si svojich priaznivcov nájde postupom času aj na Slovensku.

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!