Loading

wait a moment

Online bazár, ktorý garantuje 100% spokojnosť

Online bazár, ktorý garantuje 100% spokojnosť ako nápad na podnikanie. O čo by sa malo jednať? Jednalo by sa o vlastne takú online inzerciu nepotrebných vecí, aké už všetci poznáme. Tu by však bola pridaná hodnota, že portál garantuje 100% spokojnosť. Ako by to mohol grantovať? Účty predávajúcich musia byť verifikované. Ako účty predávajúcich, tak aj kupujúcich.

Online bazár, ktorý garantuje 100% spokojnosť
Online bazár, ktorý garantuje 100% spokojnosť (Zdroj: Unsplash.com)

Ak sa účty predávajúcich verifikujú, zníži to percento vrátených zásielok. Určite to poznáte, predávate napríklad knihy, niekto sa ozve a pošle svoju adresu. Vy mu pošlete, že hurá je to predané, a o pár týždňov sa vám zásielka vráti. Nielen, že platíte poštovné tam, pri dobierke platíte aj poštovné naspäť. Ešte ste nič nepredali a už ste stratili niekoľko týždňov a niekoľko eur minimálne na obálke a poštovnom.

Ak by boli vôbec nejaké regitrácie a účty, tu by bolo možné pridať negatívne hodnotenie kupujúcemu. Taktiež ak predávajúci nepošle tovar v stave, akom popisuje v inzeráte, je tu možnosť, ako mu dať negatívne hodnotenie, ktoré by sa doložilo fotografiami. Ak by ste natrfili na podvodníka, portál by vedel polícii poskytnúť údaje o podvodníkovi.

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!