Loading

wait a moment

Základné vybavenie do kancelárie – na čo nezabudnúť?

Ak ste si práve prenajali nové kancelárske priestory, začínate podnikať a zatiaľ nemáte predstavu o tom, ako by váš pracovný priestor mohol vyzerať, tak ste na správnom mieste! Na začiatok je najlepšie spísať si krátky zoznam podľa toho, čo bude váš predmet podnikania. My vám v skratke uvedieme, na čo by ste nemali zabudnúť.

Základné vybavenie do kancelárie – na čo nezabudnúť?
Základné vybavenie do kancelárie – na čo nezabudnúť? (Foto: unsplash.com)

Základ každej kancelárie pre jej člena je pracovný stôl s počítačom a stoličkou. Pravidlo číslo jeden – ak na stoličke trávite niekoľko hodín denne, snažte sa do nej zainvestovať a vaše telo sa vám za to odvďačí. Kancelárska stolička z dobrého materiálu a ergonomicky vytvarovaná je základ pohodlia v kancelárií. Čo sa týka stola, tak vyberte taký, ktorý vám bude sedieť do konceptu celej kancelárie, no zároveň bude praktický.

Ak sa rozhodujete nad online nákupom, na stránkach http://www.zlavovy-kod.sk/ nájdete zľavové kódy, akcie a zľavy do známych eshopov. Nájdete tu aj zľavy na nábytok do eshopov ASKO, Mobelix či mnohých ďalších. Úspora môže byť aj v desiatkach eur. Rovnomenné stránky nájdete aj pre Českú republiku na http://www.slevovy-kod.cz/ a pre ich známe eshopy.

Technika v kancelárií je taktiež dôležitým elementom. Je lepšie investovať do kvalitného notebooku a k tomu prikúpiť veľkú obrazovku, alebo rovno kúpiť len stolový počítač. Práca (a hlavne tá detailnejšia) sa robí oveľa lepšie na väčšom monitore ako na tom maličkom notebookovom. Nezabúdajte aj na také zariadenia ako tlačiareň, scanner, kopírku a ďalšie takéto vychytávky. V rožku kancelárie môžete pre zamestnancov pripraviť aj „chill zónu“, kde si budú môcť počas prestávok oddýchnuť.

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!