Loading

wait a moment

Založte si spoločnosť bez toho, aby ste behali po úradoch

Absolvovanie množstva právnych úkonov a komunikácie s úradmi je len zlomok práce, s ktorou je nutné počítať, ak si chcete založiť svoju novú spoločnosť. Zamaskovať tieto problémy a nezmyselné „doťahovačky“ môžete ale hneď na samom začiatku tým, že využijete služby niektorých z dostupných spoločností, ktoré za vás všetky tieto veci urobia, alebo vám už založenú firmu rovno ponúknu na predaj.

Založte si spoločnosť bez toho, aby ste behali po úradoch
Založte si spoločnosť bez toho, aby ste behali po úradoch (Foto: unsplash.com)

Ide o dokonalý spôsob, ako založiť spoločnosť bez osobnej účasti, pomerne rýchlo a zároveň aj lacno. Na obyčajný prepis vlastníckeho práva k nehnuteľnosti dnes čakáte viac ako jeden mesiac, prečo by ale kvôli týmto administratívnym obmedzeniam mala byť skomplikovaná aj chuť podnikať.

Kúpte si ready made spoločnosť

Tu nemusíte platiť základné imanie, čo je mimochodom 5000 €, žiadne registrovanie na finančných úradoch a nahlásenie živnosti. Všetko to a oveľa viac vecí vám dokáže splniť a behom niekoľkých hodín poskytnúť spoločnosť, ktorá má vo svojej ponuke množstvo už predzaložených firiem bez obchodnej histórie, záväzkov a povinností.

Reč je o novej ready made spoločnosti, ktorá je registrovaná na všetkých úradoch, má splatené základné imanie a čaká na odkúpenie spokojným klientom, ktorým je začínajúci podnikateľ s dobrým nápadom alebo úspešným projektom.

Vyberte si virtuálnu kanceláriu

Pokiaľ bude pre vás vhodnou kombináciou k ready made firme dobrá virtuálna kancelária v Bratislave, určite ušetríte na ďalších nákladoch. Virtuálna kancelária ponúka svojim majiteľom predovšetkým reprezentatívne zázemie so všetkou administratívnou podporou, vrátane presmerovania hovorov a preposielania pošty. Všetko je na vzájomnej dohode a komunikácii.

Získate okamžité avizovanie prijatie zásielky, vďaka čomu nepremeškáte žiadne dôležité termíny. Zaistený je aj kontakt s verejnosťou a úradmi a celý rad kontinuity služieb, ktoré pre svoje podnikanie potrebujete. Stačí sa len presvedčiť a tieto služby naplno využiť.

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!