Loading

wait a moment

Viete, čo je Ready Made spoločnosť?

Rozhodli ste sa podnikať a chcete si začiatok čo najviac zjednodušiť a urýchliť? Alebo potrebujete čo najskôr založiť novú firmu? V týchto prípadoch vám určite pomôže predaj Ready Made spoločnosti. Mnoho nie len začínajúcich podnikateľov využíva v kombinácii s ňou aj virtuálnu kanceláriu.

Viete, čo je Ready Made spoločnosť?
Viete, čo je Ready Made spoločnosť? (Foto: unsplash.com)

Získajte firmu hneď ako ju potrebujete

V našich končinách sa najčastejšie pod označením výhodný predaj Ready Made spoločnosti rozumie predaj spoločnosti s ručením obmedzeným (s.r.o.). Ide o firmy, ktoré sú pripravené na podnikanie a teda vám odpadnú starosti zo zakladaním firmy. Ready made firma je plne pripravená práve vtedy, keď ju potrebujete. To znamená, že je zapísaná v obchodnom registri, pričom ale nikdy nevykazovala žiadnu činnosť, má splatené základné imanie a zabezpečiť je možné aj registráciu k DPH.

Predajca takýchto spoločností dokáže zabezpečiť aj vybavenie živnostenských oprávnení, zmenu názvu, sídla firmy a pod. Podnikať môžete začať hneď, ako s predajcom podpíšete zmluvu o predaji spoločnosti.
Ak by ste zvažovali založenie novej firmy vo vlastnej réžií počítajte s tým, že podnikať začnete až o niekoľkou týždňov pričom vás čaká behanie po úradoch. Výhodou ready made je teda jednoznačne ušetrenie času a starostí, pričom máte istotu, že firma nemá dlhy ani nikdy nevykazovala činnosť.

Ušetrite s virtuálnym sídlom

Nová virtuálna kancelária je ideálny spôsob, ako získať prestížne sídlo firmy, aj keď iba virtuálne. Sídlo firmy môžete mať prakticky v ktoromkoľvek meste bez ohľadu na to, aké je miesto vášho podnikania.

To znamená, že sídlo firmy môžete mať v Bratislave či v Košiciach, aj keď pôsobíte v úplne inom meste alebo obci. Pri prenájme virtuálneho sídla samozrejme ušetríte nemalé prostriedky v porovnaní s prenájmom kancelárskych priestorov. Spoločnosť poskytujúca prenájom obvykle ponúka aj prijímanie pošty, mailov a notifikáciu o doručení pošty, prípadne jej preposielanie na vami zvolenú adresu. Vyskúšajte, aké to je jednoduché aj Vy!

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!