Loading

wait a moment

Ako môžete získať novú firmu čo najvýhodnejšie?

Bez ohľadu na to, z akého dôvodu ste sa rozhodli založiť si novú spoločnosť, cieľom je získať ju čo najvýhodnejšie. Dôležitú úlohu zohráva načasovanie, dôvod výhodnej kúpy a pomôcť môže aj jej kombinovanie s registračným sídlom firmy. Povieme vám, ako to dosiahnuť.

Ako môžete získať novú firmu čo najvýhodnejšie?
Ako môžete získať novú firmu čo najvýhodnejšie? (Foto: m2b.sk)

Stanovenie ceny

Keď si vyberáte vhodný spôsob založenia novej spoločnosti, musíte pred stanovením konečnej ceny nechať vykonať daňovú a finančnú analýzu. Pred predajom je dôležité mať dokonalý prehľad o súčasnej kondícií firmy, jej histórií a samozrejme získať reálny pohľad na odhadované budúce zisky. Z výsledkov auditu, finančného aj právneho, potom vyplynie reálny odhad konečnej ceny aj podmienok predaja.

Vy si ale všetky tieto bežné starosti môžete ušetriť tým, že si vyberiete konkrétnu s.r.o. s DPH na predaj, ktorú sme pre vás pripravili ako na podnose. Odpadajú vám starosti a náklady spojené so založením novej s.r.o. Čo je niekedy množstvo zbytočných problémov a „papierovačiek“.

Ako a kde nájdete vhodného predajcu?

Hľadať môžete vo vlastnej réžií medzi svojimi známymi, obchodnými partnermi a kontaktmi z oblasti podnikania. Okrem toho môžete využiť ponuky firiem, kde sa predávajú už založené spoločnosti bez obchodnej histórie a záväzkov.

Sprostredkovatelia vám môžu pomôcť v každej jednej špeciálnej požiadavke, ktorá sa tejto veci týka. Zaujať vás môže aj výhodné registračné sídlo firmy Bratislava 3 alebo iná „dobrá adresa“, vďaka ktorej budete mať pre seba a podnikanie viac času, ušetríte si peniaze a energiu, ktorú by si inak vyžadovalo riadenie prevádzky klasickej kancelárie.

Takto získate univerzálny a výhodný balíček služieb k založenej firme a v priebehu niekoľkých hodín sa môžete tešiť zo statusu nádejného podnikateľa, ktorý má pre úspešný štart ten najlepší základ.

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!