Loading

wait a moment

Poznáte výhody bezpečnostných dverí Sherlock?

Či bývate v dome, alebo v byte, chcete chrániť svoje životy i majetok pred zlodejskými živlami. Odpadky, čo denne nachádzate pred vašou bránou a vyhadzujete do smetí, k vám nemusel náhodne priviať vietor, možno len zlodej čaká na deň, keď nebudete doma. Preto sa oplatí nechať si namontovať bezpečnostné dvere.

Poznáte výhody bezpečnostných dverí Sherlock?
Poznáte výhody bezpečnostných dverí Sherlock? (Foto: pixabay.com)

Sherlock nie sú obyčajné dvere

V súčasnosti, keď sa v spravodajstve objavuje viac zlých ako dobrých správ, je nemysliteľné dať si do vchodu namontovať iba klasické dvere, ktoré vie zlodej jednoducho vypáčiť, vykopnúť alebo inak mechanicky napadnúť. Bezpečnostné kamery, ako aj bezpečnostné dvere sa stali dôležitou súčasťou našich domovov, a vôbec neľutujeme investovať o čosi viac. Podstatná je pre nás istota, že u seba doma sme v bezpečí, a keď tam práve nie sme, že nám ani nič nezmizne.

Zaujímalo by vás, koľko také bezpečnostné dvere vyjdú? Nie je nič jednoduchšie, ako si dať dvere bezplatne zmerať a nechať si urobiť cenovú kalkuláciu. Keďže bezpečnostné dvere sú vyrábané na mieru, a to nielen čo sa týka rozmerov, ale aj vlastností (stupeň bezpečnosti, materiálové a farebné prevedenie dverí), počítajte s dlhšou čakacou dobou, preto je dobré si bezpečnostné dvere objednať ešte skôr, ako sa do domu či bytu nasťahujete.

Najlepším riešením, ako sa chrániť pred zlodejmi, hlukom alebo tepelnými stratami, sú rokmi overené bezpečnostné dvere Sherlock, spĺňajúce bezpečnostné normy ENV 1627 pre stupeň ochrany 2, 3 aj 4. Takisto je možné získať ich aj v protipožiarnom prevedení. Dvere Sherlock vám odborníci namontujú a pomôžu aj v prípade, že sa vám zabuchnú a nemáte kľúč.

Dvere Sherlock i v atypickom prevedení

Bezpečnostné dvere Sherlock obsahujú aktívne i pasívne istiace body, ktoré sa zakotvujú do zárubne. Môžu byť vyrobené na mieru i atypickým otvorom a dokonca sa dajú v priebehu rokov podľa potreby skrátiť o pár milimetrov, napr. keď uložíte novú podlahu na pôvodnú a bude brániť manipulácii s dverami. Možné je i vyhotovenie dverí Sherlock v bezbariérovom prevedení, príp. vybavenie zárubne elektrovrátnikom.

Bezpečnostné dvere sa montujú do interiéru i exteriéru, pričom pri druhej možnosti sa berú do úvahy rozdielne teploty vnútri i vonku. Kvalitné dvere zabránia tepelným stratám, aj keď obsahujú presklenie alebo svetlíky, a rovnako nestratia ani na bezpečnostných vlastnostiach. Myslite však na to, že dvere montované do vchodu domu sa nedajú skracovať a otvárajú sa výhradne smerom do vnútra obytného priestoru.

Pri kvalitných dverách sa výrobca nebojí poskytnúť výnimočne dlhú záručnú dobu na uzatvárací mechanizmus, pretože svojim produktom plne dôveruje. A inak to nie je ani z pohľadu zákazníkov.

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!