Loading

wait a moment

Praktické rady, ktoré oceníte pri zariaďovaní kancelárií

Kancelárske priestory sú výkladnou skriňou každého podnikateľského subjektu a všetci podnikatelia si to uvedomujú. Časom sa však zariadenie kancelárie opotrebuje a je nutné ho vymeniť za iné.

Praktické rady, ktoré oceníte pri zariaďovaní kancelárií
Praktické rady, ktoré oceníte pri zariaďovaní kancelárií (Foto: unsplash.com)

Ak plánujete nanovo zariaďovať kancelárske priestory, ktoré rady pri zariaďovaní oceníte?

Vyberajte ergonomický kancelársky nábytok

Bolesti chrbtice, bolesti krku, či karpálny tunel vedia znepríjemniť život viacerým zamestnancom firmy. Ak chcete zariaďovať nanovo kancelárske priestory, odporúčame vám vyberať ergonomický kancelársky nábytok. Na mysli máme výškovo nastaviteľné kancelárske stoly, ktoré umožnia zamestnancom upraviť si výšku pracovnej plochy podľa svojej potreby, čo znamená, že zamestnanci budú tak chrániť zdravie svojej chrbtice.

Okrem výškovo nastaviteľných stolov by ste mali vyberať aj ergonomické kancelárske stoličky, ktoré majú kvalitnú opierku hlavy, rúk aj tvarovanú sedaciu časť.

Keď budete kupovať kancelársky nábytok, nezabúdajte ani na nábytok na recepciu. Aj zamestnanci recepcie si zaslúžia kvalitný nábytok, ktorý bude chrániť ich zdravie a bude mať pozitívny vplyv na ich produktivitu.

Vytvorte miesto, kde budete prijímať návštevy

Okrem nových modulárnych sedačiek určených do čakární, miestností, kde vás budú zákazníci čakať skôr, ako ich príjmete, by ste mali vytvoriť v kancelárii miesto, kde budete prijímať návštevy. Odporúčame vybrať luxusnú koženú sedačku a k nej zladiť luxusný dizajnovo atraktívny konferenčný stolík. Vyberajte však taký stolík, ktorý bude aj farebne a štýlovo ladiť k ostatnému kancelárskemu nábytku. Odporúča sa ladiť najmä vtedy, ak plánujete mať takéto miesto v kancelárii, kde aj pracujete – kde máte kancelárske stoly a stoličky.

Zariaďovanie kancelárie je dlhší proces, avšak o to viac by ste si mali dať záležať na výbere nábytku a iných doplnkov, ktoré neodmysliteľne patria do kancelárií.

Text: PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!