Loading

wait a moment

Pracovná obuv je dôležitá: Viete, ako ju vyberať?

Vyžaduje si vaša práca ochrannú obuv, ktorá vám umožní robiť svoju prácu na maximum? Nájdite pre seba topánky, ktoré vám skvelo poslúžia a budú pre vaše nohy zároveň aj oporou.

Pracovná obuv je dôležitá: Viete, ako ju vyberať?
Pracovná obuv je dôležitá: Viete, ako ju vyberať? (Foto: PR)

Veľkosť pracovnej obuvi je dôležitá

Stavebníci, zdravotníci, pracovníci v gastro prevádzkach a mnohí iní zamestnanci si pre vykonávanie svojej pracovnej činnosti musia zabezpečiť vhodnú obuv. Tá dovolí nohám oddýchnuť si a dodá im vitalitu vďaka kvalitnému spracovaniu. Pracovná obuv by mala vždy perfektne „sedieť“. Je veľa výrobcov, ktorí majú rôzny rozptyl veľkostí u rovnakých modelov topánok. Ak pracovné topánky nepoznáte, prihliadajte pri výbere na dĺžku nohy. Pri meraní je dôležitý najmä vnútorný rozmer. Základom všetkých systémov číslovania je dĺžka chodidla meraná v stoji. Meria sa dĺžka od päty k najdlhšiemu prstu. Ak sa bojíte, že by ste vybrali zle, vždy kupujte radšej trochu väčšie topánky, je to pohodlnejšie ako kupovať malú obuv. Tá by vás nielen tlačila, ale spôsobila by vám zároveň otlaky a iné ťažkosti.

Biela zdravotnícka obuv vedie v rozmanitosti

Nielen muži využívajú kvalitné pracovné topánky, aj ženy oceňujú benefity pracovnej obuvi. Zákazníčky využívajú rôznorodú dámsku pracovnú obuv – na leto alebo do interiéru sa im hodia pracovné sandále, počas daždivých dní prídu vhod aj čižmy. Dámy pracujúce v nemocniciach majú v zásobe rôzne typy bielej zdravotníckej obuvi. Od šľapiek až po sandále s uzavretou pätou, rovnako tak aj muži pracujúci v zdravotníctve ocenia pohodlnosť a funkčnosť tejto obuvi. Zdravotné topánky v rôznych prevedeniach alebo s antibakteriálnou úpravou nájdete v kategórii bielej pracovnej obuvi. Obľúbené sú najmä dámske i pánske zdravotné papuče, zdravotné sandále, jednorazové návleky na topánky ale i biele čižmy. Čistotu im zaručíte rôznymi ochrannými krémami alebo umývacími pastami a inými čistiacimi prostriedkami určenými pre bielu zdravotnícku obuv.

Stavte na istotu

Jednou z najpredávanejších je pracovná obuv S3, ktorá spĺňa tie najvyššie nároky na ochranu. Viete ako pre seba vybrať pracovnú obuv? Ak nie je nutná vysoká ochrana, zvoľte označenie O. Ide o obuv, ktorá nemá vystuženú ochrannú špičku.

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!